Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Turku

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

# Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko
1 130 Jerzy Kurzawa +48 63 289 61 01 burmistrz.oswiata@miastoturek.pl Zastępca Burmistrza ds. społecznych
2 101 Joanna Misiak-Kędziora +48 63 289 61 03 burmistrz.inwestycje@miastoturek.pl Zastępca Burmistrza ds. gospodarczych
3 101 Romuald Antosik +48 63 289 61 01 poczta@miastoturek.pl Burmistrz
4 121 Andrzej Drzewiecki 63 289 61 13 sekretarz@miastoturek.pl Sekretarz Miasta
5 111 Małgorzata Dziamara 63 289 61 91 skarbnik@miastoturek.pl Skarbnik Miasta
6 ul. Szkolna 4/13 Emila Trzmielewska 63 289 61 99 emila.trzmielewska@miastoturek.pl Audytor wewnętrzny
7 127 Kamila Majcherek-Klimas 63 289 61 29 kamila.majcherek@miastoturek.pl Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
8 129 Monika Gaj 63 289 61 51 brm@miastoturek.pl Biuro Rady Miejskiej
9 129 Agnieszka Kurzaj 63 289 61 52 agnieszka.kurzaj@miastoturek.pl Biuro Rady Miejskiej
10 17 Agnieszka Urbańczyk 63 289 61 00 poczta@miastoturek.pl Biuro Obsługi Klienta
11 17 Monika Wachowska 63 289 61 26 poczta@miastoturek.pl Biuro Obsługi Klienta
12 126 Sylwia Perlińska 63 289 61 14 kadry@miastoturek.pl ds. organizacji kadr i szkoleń
13 21c Edward Dominiak 63 289 61 06 edward.dominiak@miastoturek.pl ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
14 300 Kinga Śpioch 63 289 61 12 kinga.spioch@miastoturek.pl ds. Archiwum Zakładowego/ ds. administracji oraz przygotowania i obsługi wyborów
15 ul. Szkolna 4/16 Katarzyna Marek 63 289 61 18 katarzyna.marek@miastoturek.pl ds. dowodów osobistych
16 101 Barbara Miller 63 289 61 01 sekretariat@miastoturek.pl Sekretariat
17 ul. Szkolna 4/16 Ewa Piotrowska 63 289 61 18 e.piotrowska@miastoturek.pl ds. dowodów osobistych